نخستین جشنواره شعر ایثار و شهادت

آيين نامه اجرايي نخستين جشنواره ادبي شعر شهيد تيران و كرون هدف شعرو ادب يكي از سرفصل هاي مهم هنري است كه اثر گذاري بالايي در انتقال مفاهيم دارد و با استفاده ازمفاهيم ادبي مي توان فرهنگ هاي ناب و ارزش هاي ...
نخستین جشنواره شعر ایثار و شهادت

پویش مردمی ایمنی و سلامت

پويش مردمي ايمني و سلامت در راستاي انجام تلاش مردمي براي كاهش تصادفات و سوانح ترافيكي و افزايش ايمني و سلامت مردم به همت كانون نسل جوان فردا و همكاري كانون فرهنگي هنري امام حسن مجتبي(ع) تيران تشكيل شده است Ⓐ@tiran_pooyesh
پویش مردمی ایمنی و سلامت

نذر کتاب، نذر دانایی

طرح نذر کتاب یکی از طرح های مهم کانون فرهنگی و هنری امام حسین مجتبی(ع) در راستای تقویت منابع کتابخوانی کتابخانه مسجد است که با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی، گسترش همکاری و تعامل برای تقویت کتابخانه ها و ترویج فرهنگ ...
نذر کتاب، نذر دانایی

اجرای سلسله مسابقات کتابخوانی کوچه دانایی در تیران و کرون

سلسله مسابقات كتابخواني كوچه دانايي در شهرستان تيران و كرون به همت كانون فرهنگي و هنري امام حسن مجتبي(ع) به صورت ماهانه برگزار مي شود. سلسله مسابقات كتابخواني كوچه دانايي در شهرستان تيران و كرون به همت كانون فرهنگي و هنري ...
اجرای سلسله مسابقات کتابخوانی کوچه دانایی در تیران و کرون

نخستین جشنواره شعر ایثار و شهادت| 21 بازدید

آيين نامه اجرايي نخستين جشنواره ادبي شعر شهيد تيران و كرون هدف شعرو ادب يكي از سرفصل هاي مهم هنري است كه ...

پویش مردمی ایمنی و سلامت| 44 بازدید

پويش مردمي ايمني و سلامت در راستاي انجام تلاش مردمي براي كاهش تصادفات و سوانح ترافيكي و افزايش ايمني و ...

نذر کتاب، نذر دانایی| 57 بازدید

طرح نذر کتاب یکی از طرح های مهم کانون فرهنگی و هنری امام حسین مجتبی(ع) در راستای تقویت منابع کتابخوانی ...

اجرای سلسله مسابقات کتابخوانی کوچه دانایی در تیران و کرون| 54 بازدید

سلسله مسابقات كتابخواني كوچه دانايي در شهرستان تيران و كرون به همت كانون فرهنگي و هنري امام حسن مجتبي(ع) به ...
پرتال ثبت نام جشنواره های جهش و رسانه های بر خط غدیر
پرتال ثبت نام جشنواره های جهش و رسانه های بر خط غدیر
نخستین جشنواره رسانه های بر خط غدیر
کتاب ویتامین های موفقیت برای کسب موفقیت در زندگی کتاب ویتامین های موفقیت برای کسب موفقیت در زندگی
کتاب ویتامین های موفقیت نوشته منصوره آرام فرد در خصوص کسب موفقیت در زندگی است. امیدوارم پس از مصرف ویتامین ها ...
آرشیو
حمایت از ما| 3587 بازدید
حمایت از ما

مسجد مهمان خانه خدا در زمین و جایگاه نزول برکات و خیرات آسمانی است و نقش مسجد در هدایت و روشنگری مردم، آن را به چشمه زلال معرفت تبدیل کرده است.

لذا در راستای جوشش همیشگی آن و نیز مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام، شورای عالی انقلاب فرهنگی در سیصد و دومین جلسه خود مصوبه ای را مبنی بر تأسیس ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور و متعاقب آن شورای فرهنگ عمومی اساسنامه تأسیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد را در تاریخ ۱۰/۷/۱۳۷۲ به تصویب رساند.

پس از آن این ستاد فعالیت خود را با گامهایی استوار و همراهی جوانان انقلابی و پرشور آغاز نمود و دبیرخانه های استانی را تأسیس کرد.

کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) نیز در همین راستا با اخذ مجوز از دبیر خانه استان تهران  از سال۷۹ با شماره ثبت ۱۰۰۴۳فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است که با لطف الهی و همت جوانان مذهبی و انقلابی توانسته است در همین مدت اندک برنامه های مفید و ارزشمندی را به مرحله ی اجرادرآورد.

در راستای مهندسی فرهنگی و فعالیت های با برنامه ریزی مدون هیئت موسس کانون که مرکز برنامه ریزی کلان کانون است با حضور افرادی فعال، کارشناس و صاحب نظر در موضوعات فرهنگی تشکیل شده است.

شما بازدیدکننده گرامی در صورت تمایل میتوانید حمایت های خود رااز فعالیت های این مجموعه به صورت مادی و یا معنوی انجام دهید تا پشتوانه ای برای فعالیت های بهتر ما در راستای امور فرهنگی  و هنری باشد.

حمایت معنوی:

جهت حمایت از کانون فرهنگی  و هنری امام حسن مجتبی (ع) شهرستان تیران و کرون و مسجد حضرت قمر بنی هاشم (ع)  و همچنین فعالیت های این مجموعه در زمینه های فرهنگی هنری در فضای مجازی وب سایت این کانون را در وبلاگ و یا سایت خود لینک و همچنین بنر و لوگو ما را در سایت خود درج نمایید.

لطفا در صورتی که این سایت را مورد عنایت خود قرار دادید از طریق فرم نظر نظارت یا تماس با ما ، ما را با خبر سازید تا نام شما را با افتخار  به لیست حامیان کانون اضافه کنیم.

حمایت مادی:

در صورت تمایل به کمک های مادی به کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی (ع) شهرستان تیران و کرون ، اطلاعات خود را از طریق فرمی که در زیر قرار داده شده است برای ما بفرستید تا ما با شما تماس بگیریم.

 

 

نام ونام خانوادگی :(الزامی)

تلفن تماس: (الزامی)

ایمیل شما (الزامی):

مبلغی که می توانید کمک نمایید: (الزامی):

 

 

با تشکر